بام در انجام رسالت خود در پروژه بزرگ سامانه اطلاعات شهری از توانمندیهای و همکاری بی شائبه عزیزانی برخوردار است که ذیلا علاه بر یاد آوری از ت تک این دوستان قدردانی می نماید .

 

*– اولین همراه بام در انجام این پروژه شرکت مخابرات استان سمنان بوده است که با در اختیار قرار دادن سرشماره ۳۱۱۸ که در بحث برند سازی این مجموعه کمک شایانی نموده است  ، در اینجا از همکاری دوستانمان در شرکت مخابرات آقایان عرب هاشمی مدیرعامل محترم ، دارائی معاوت محترم ، خانم معصومی مدیریت بازاریابی ، آقای رحمتی مدیریت محترم شهرستان سمنان ، آقای مسلمان مسئول کدهای ۴ رقمی و سایر دوستان کمال تشکر و قدردانی را داریم .

مخابرات از گذشته با شمائیم

 

  • — اتاق اصناف : راهنماییها و درایت جناب آقای صیادجو ریاست محترم اتاق اصناف استان سمنان در اجرای این پروژه بسیار ارگشا و مهم بوده و از همکاری ایشان و همکاران زحمتکش آنها آقایان اخلاقی ، پیرنیا ، سعد الدین و سرکار خانم صفاهانی کمال تشکر و قدر دانی ا داریم .

 

 

اتاق اصناف استان سمنان

 

بانک ملی ایران سرپرستی شعب استان سمنان

 

بانک ملی مدیریت امورشعب استان سمنان

 

بیمه ایران شعبه مرکزی استان سمنان

 

بیمه ایران شعبه مرکزی سمنان

 

و سایر دوستانی که در این راستا به ما کمک نمو ده اند . اداره محترم صنعت معدن و تجارت ، اداره کل ارشاد اسلامی استان سمنان ، بیمه دانا نمایندگی کابلی و …

  1. سلام.کار نو و ایده جالبی بوده که خیلی جای تشکر و قدردانی داره.امیدوارم که مانند سایر پروژه های جدید سمنان نشه و بتونه دوام بیاره

دیدگاه خود را بنویسید